DaVinci Academia

 

AurisCLEAN - ušný sprej Da Vinci Academia 15 ml

   

AKTÍVNE ODSTRAŇUJE UŠNÝ MAZ

ZNIŽUJE RIZKO ZÁPALU UCHA

AurisClean účinne odstraňuje nadmerný ušný maz. Tým preventívne zamedzuje tvorbu ušnej mazovej zátky, čím znižuje riziko zápalu ucha. Unikátne zloženie a pohodlná forma aplikácie tejto zdravotníckej pomôcky garantuje bezpečné používanie tak u dospelých ako aj u detí.

AurisClean môže byť vďaka unikátnemu zloženiu a pohodlnej forme aplikácie bezpečne užívaný dospelými aj deťmi. Pred používaním u detí mladších ako 12 rokov sa poraďte s lekárom. Účinnosť obsiahnutých účinných látok v tejto zdravotníckej pomôcke je potvrdená štúdiami.

INDIKÁCIE: Odstraňovanie nánosu ušného mazu a zamedzenie jeho hromadenia. Znižuje riziko zápalu ucha.

SPÔSOB POUŽITIA: Pred použitím zahrejte fľaštičku v dlani. Potom držte fľaštičku vo vzpriamenej polohe, priložte dávkovač ku zvukovodu a následne aplikujte.
Prevencia: 1–2 dávky do každého ucha, 1–2x týždenne, aby sa zabránilo tvorbe nánosov ušného mazu.
Pri vytvorení ušnej mazovej zátky, ak lekár neodporučí inak aplikujte 1–2 dávky 2x denne po dobu približne 4 dní pred návštevou lekára.
Preventívne u plavcov: Vstrieknite 1–2 dávky do každého ucha ihneď po kúpaní. Táto aplikácia eliminuje účinok vtečenia vody do zvukovodu po kúpaní.

aurisclean

UPOZORNENIE: Nezavádzajte aplikátor príliš hlboko do vonkajšieho zvukovodu, je to obzvlášť dôležité pri aplikácii u malých detí. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, neprehĺtajte.


MECHANIZMUS ÚČINKU: AurisClean obsahuje aktívnu zlúčeninu karbamitperoxidu (urea peroxide). Urea peroxide uvoľňuje v uchu aktívny kyslík (A), ktorý spôsobuje odlúčenie ušného mazu od kože vonkajšieho zvukovodu (B). AurisClean obsahuje taktiež povrchovo aktívne neiónové zlúčeniny, ktoré pomáhajú zmäkčovať ušný maz a posilňujú tým účinok prípravku.


KONTRAINDIKÁCIE: Prípravok nepoužívajte pri bolestivosti ucha, perforácii ušného bubienka, citlivosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku a tiež pri chronických zápalových stavoch stredného ucha a zvukovodu. Tehotné a dojčiace ženy a deti mladšie ako 12 rokov by mali používať AurisClean pod dohľadom lekára.


INTERAKCIE: Nezistené.


SKLADOVANIE: Uchovávajte pri izbovej teplote, chráňte pred svetlom, chráňte pred deťmi. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.


OBSAH BALENIE: Balenie obsahuje fľaštičku s 15 ml roztoku s dávkovačom a návodom na použitie.

Viac informácií nájdete tu.

  AurisClean – ušný sprej Da Vinci Academia 15 ml