DaVinci Academia

  

Kúpiť teraz on-line

Za každé 4 objednané produkty Vám v rámci nášho Vernostného programu ihneď pošleme aj Vami vybratý produkt ZADARMO a automaticky Vás zaradíme do SÚŤAŽE o hodnotné ceny. Vybratý produkt uveďte do poznámky na konci objednávkového formulára.


Coenzym Extra

je výživový doplnok s vyváženým zložením, ktoré pozitívne pôsobí na zdravie srdca (vitamín B1) a podporuje správne fungujúci energetický metabolizmus (vitamín B1). Ochranu pred voľnými radikálmi zabezpečuje vďaka obsahu vitamínu E. Účinnosť tohto prípravku zaisťuje unikátna kombinácia koenzýmu Q10, omega-3 PUFA, vitamínu E a najmodernejšej technológie výroby.


KÚPIŤ

GINKGOMAX + LECITÍN

Unikátny výživový doplnok so štandardizovaným obsahom Ginkgo Biloby:

  • udržiava pamäť s nárastom veku *
  • znižuje stratu pamäte *
  • pôsobí na myšlienkovú koncentráciu *

GinkgoMax +Lecitin obsahuje tiež vysoké množstvo Lecitínu.
* štandardizovaný extrakt Ginkgo biloby (24% flavonoidných glykosidov a 6% terpenických laktónov)


KÚPIŤ

HEMOSTOP SYNBIO

Unikátny výživový doplnok, má vplyv na nežiaduce prejavy v oblasti hrubého čreva a konečníka. Hlavnými zložkami výživového doplnku HEMOSTOP SYNBIO Da Vinci Academia sú: hesperidín, rutín a TRIPLE KOMPLEX.


KÚPIŤ

HEMOSTOP® GEL MAX

je určený k aplikácii na konečník a okolie konečníka:

  • pri poruchách funkcie konečníka spojených so vznikom hemoroidov,
  • pri svrbení, štípaní a pálení konečníka,
  • pri zaparení a popraskaní kože konečníka a okolia konečníka.


KÚPIŤ

OCUTEIN FORTE Luteín 15 mg

OCUTEIN FORTE® Luteín 15 mg obsahuje 3 kategórie živín: OMEGA-3 viac nenasýtené mastné kyseliny: DHA, EPA a vyvážené zloženie dvoch komplexov: prírodný KAROTENOID COMPLEX a ANTIOXIDANT COMPLEX.


KÚPIŤ

OCUTEIN BRILLANT Luteín 25 mg

OCUTEIN BRILLANT Luteín 25 mg je výživový doplnok, ktorý obsahuje viac luteínu (pre rýchlejší nástup účinku), zinok a vitamín A pre udržanie kvality normálneho zraku. Prípravok je obohatený o prírodný lecitín (zdroj fosfátidylcholínu a ďalších fosfolipidov), kyselinu listovú (B9), KAROTENOID COMPLEX (luteín, zeaxantín, vitamín A) a ANTIOXIDANT COMPLEX (zinok, meď a selén).


KÚPIŤ

OCUTEIN SENSITIVE 15 ml

zvlhčujúce očné kvapky sú zdravotníckou pomôckou, ktorá poskytuje okamžité upokojenie a dlhotrvajúcu úľavu už pri 1 kvapke. Očné kvapky sú vhodné pre podráždené, unavené, "červené" alebo suché oči.


KÚPIŤ

OCUTEIN SENSITIVE PLUS 15 ml

sterilné kvapky s vysoko účinným upokojujúcim lubrikačným a hydratačným účinkom. Poskytujú rýchlu úľavu pre suché, podráždené a unavené oči. Zmierňujú pocit sucha pri celodennom nosení kontaktných šošoviek, pomáhajú obnoviť a stabilizovať očný film. Extrakt z čučoriedok pomáha uľaviť od pocitu unavených očí a prispieva k udržaniu dobrého zraku.


KÚPIŤ

OCUTEIN ALLERGO očné kvapky pri očných alergiách 15 ml

OCUTEIN® ALLERGO sú sterilné, hydratačné a lubrikačné očné kvapky, ktoré obsahujú tekutý extrakt Helichrysum Italicum. Poskytujú úľavu a osvieženie očí pri symptómoch alergií a sennej nádchy. Sú určené pri svrbení a pálení v očiach. Sú vhodné aj pre aplikáciu na kontaktné šošovky. Nie je kontraindikované s homeopatickou liečbou. Neobsahuje thimerosal, benzalkoniumchlorid.


KÚPIŤ

OCUTEIN SESNIGEL - DA VINCI hydratačný očný gél 15 ml

  • Proti únave, odtokom a kruhom pod očami.
  • Regeneruje a hydratuje pokožku.
  • Redukuje mimické vrásky a spevňuje pleť.

Vďaka kyseline hyalurónovej, elastínu extraktu očianky rostkovovej a kofeínu:


KÚPIŤ

SILYMARÍN DUO

SILYMARÍN DUO predstavuje unikátnu kombináciu extraktov dvoch bylín. Harmonicky sa vzájomne posilňujú účinky pestreca mariánskeho (Silybum marianum), ktorý je po stáročia bylinou používanou na ochranu pečene a šišiaka bajkalského (Scutellaria baicalensis). Účinné flavonolignany zo semien pestreca (silybín, izosilybín, silydianín a silychritín) a baicaleín z koreňa šišiaka majú blahodarný vplyv na pečeň.


KÚPIŤ