DaVinci Academia

 

OCUTEIN SENSITIVE CARE 15 ml ZVLHČUJÚCE OČNÉ KVAPKY

Okamžité upokojenie a dlhotrvajúca úľava aj pre veľmi citlivé oči

Zvlhčujúce očné kvapky OCUTEIN®SENSITIVE CARE sú zdravotníckym prostriedkom, ktorý poskytuje okamžité upokojenie a dlhotrvajúcu úľavu aj pre veľmi citlivé oči. Kvapky sú vhodné na suché, namáhané alebo podráždené oči. Ponúkajú okamžité osvieženie očí už pri 1 kvapke. Hydratujú, upokojujú, chránia a stabilizujú slzný film oka. Unikátne zloženie uľavuje od pocitu suchého oka, mierni podráždenie spôsobené vetrom, prachom, klimatizáciou a pod.

Poskytuje úľavu očiam pri:

  • šoférovaní automobilu v noci;
  • pustenej klimatizácii;čítaní;práci na počítači;sledovaní TVpoužívaní kontaktných šošoviek.

Pri všetkých týchto činnostiach dochádza k najintenzívnejšiemu vysušovaniu a dráždeniu očnej rohovky. Používajte kvapky OCUTEIN®SENSITIVE CARE a zabráňte tomuto nepríjemnému pocitu.

Prečo zvoliť kvapky OCUTEIN® SENSITIVE CARE a ako pôsobia?

OCUTEIN®SENSITIVE CARE očné kvapky vďaka obsahu hyaluronánu sodného zabezpečujú vyššiu lubrikáciu oka. Kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou ľudského tela. Je to látka s vysokou viskoelasticitou a rovnako ako ľudské slzy je schopná modifikovať svoju viskozitu, zvyšovať a zlepšovať lubrikáciu oka. Pôsobenie kyseliny hyalurónovej vytvára ideálne prostredie pre oči, pomáha chrániť a lubrikovať povrch oka. Vďaka svojej schopnosti viazať molekuly vody pomáha obnoviť a stabilizovať očný film.
Zvlhčujúce očné kvapky OCUTEIN®SENSITIVE CARE uľavia namáhaným očiam, zmiernia podráždenie, pálenie a pocit suchého oka.

Očné kvapky sú určené aj pre veľmi citlivé oči a sú vhodné pre všetky typy kontaktných šošoviek.

Zvlhčujúce očné kvapky OCUTEIN®SENSITIVE CARE sú založené na báze zloženia ľudských sĺz, čo zaisťuje ich 100% funkčnosť a výbornú znášanlivosť. Zaručujú vysoký komfort a bezpečnosť pri riadení automobilu okamžite po aplikácii.

Návod na použitie: Aplikujte jednu alebo dve kvapky do každého oka raz alebo viac krát za deň podľa potreby alebo odporúčania odborníka. Používatelia kontaktných šošoviek aplikujú kvapky na nasadené kontaktné šošovky počas dňa podľa potreby. Je možné tiež aplikovať dve až tri kvapky na kontaktnú šošovku pred jej nasadením.

Doba použiteľnosti až 90dní po prvom otvorení.

Obsah balenia: 15 ml

  Ocutein Sensitive Care